Fiyatlar

Fiyatlar

Elimizden geldiği kadar önem gösterdiğimiz dişlerimiz, gösterdiğimiz öneme rağmen istediğimiz beyazlığa ulaşamayabilir. Bunun sebebi eskiden kullandığımız antibiyotikler, dişlerimizde ki sinirlerin definasyonu ya da eski dolgularımız ve kaplamalarımız olabilir. Bunun yanı sıra dişlerimizi istediğimiz kadar beyazlatamamızın sebebi yaşımıza bağlı olarak sararmalar da olabilir.

Bu tür sararmış farklı bir deyimle renklenmiş dişlerimizi eski haline gelebilmesi ancak klinik ortamda diş hekimi kontrolünde gerçekleştirilmesi ile gerçekleşebilir.  Renkleşmenin şiddetine göre en uygun çözüm diş hekiminiz tarafından size sunulabilir.

Bu yöntemlerden biri Klinik diş beyazlatma yöntemidir. Klinikte doktorunuz gözetiminde yapılan bir yöntemdir. Dişlerinize doktorunuzun yaptığı mavi ışık ve beyazlatma maddesinin kullanımı ile gerçekleşen bu tedavide dişler uygulama sonrasında dişlerin rengi açılır ve etkinliği uzun sürer.

Diş beyazlatma merkezimizde yapılan bu tür işlemlerden sonra hastanın dişlerini korumak en büyük görevimiz olduğu için hastalara sigara,kola,gıda boyası barındıran ürünlerden uzak durmalarını öneriyoruz. Yapılan işlemden sonra dişlerin aynı beyazlıkta kalabilmesi için evde kullandığınız günlük diş temizlik ürünlerinizi kullanmanıza da ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer diş temizliğine normal düzeyde devam etmez ve aksatırsanız dişleriniz eski haline dönebilir.

Diş beyazlığı için piyasa da bir çok farklı ürün bulunmaktadır. Dişinizin yapısına ve diş beyazlatma süresine göre kullanılan ürünlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir.